Shop Mobile More Submit  Join Login
The Australian hunter by DrimmsyDra The Australian hunter by DrimmsyDra
G'day mates! Call me Birik. And remember... if you hurt me, I will hurt you. :devilish:
Add a Comment:
 
:iconruchiel:
Ruchiel Featured By Owner Sep 12, 2013  Hobbyist General Artist
Meh už když jsem po návratu uviděl ikonku na Infu, tak jsem si říkal, jestli tady nečeká nějaký nový výtvor tvé nové postavy. :meow: :dance:
Opravdu žasnu nad designem..až mám chuť něco udělat u Richarda, i když není co. XD (po pravdě nějakou dobu mu chci pořídit tetování.. Ta jeho bílá kůže k tomu děsně svádí, ale je těžké něco vymyslet, když nechci stupidní tribal tetování.)
Reply
:icondrimmsydra:
DrimmsyDra Featured By Owner Sep 12, 2013
Hehe, díky. :hug: Mně se ten její styl a kresba hrozně líbí (aby ne, když jsem jí to sama vybrala :D), ale teda kreslit se s tím je porod. :D Takže vybírej u Richarda uváženě... budeš to pak muset kreslit pořád dokola a dokola... :D

PS: Budu jí muset nakreslit ještě celou bez sukýnky. Na levém... hmmm, nevím, jestli je to spíš hýždě nebo boční část stehna, prostě nějaký to místo schovaný pod tím hadrem, by měla mít jednu takovou speciální a ne moc aboriginskou kresbu. Hrozně bych chtěla vidět, jak by to na ní vypadalo. Jenže smůla, zatím je vždycky nakreslená jen s horní částí těla a nebo sukní. :D
Reply
:iconruchiel:
Ruchiel Featured By Owner Sep 12, 2013  Hobbyist General Artist
No ne vždy by bylo vidět, protože ve vlčí formě mu víceméně ,,vyraší srst" takže to tetování pak zanikne. Ale jo tohle je taky věc nad kterou se musím zamyslet. :D (miluju takové ty keltské propletence a zkrátka něco v tom stylu, ale to by zas chtělo vymyslet něco novýho aby to nebylo sprostě obkreslený... Hlavně zatím si nejsem jistý s motivem jako takovým. Nechci žádnou abstrakci)

:D Je mi to jasný. :D (po pravdě když jsem viděl tvůj první obrázek s ní tak jsem měl chut zhotovit náčrtek, kde by se ohlížela s nakrknutým výrazem za sebe a kdesi vzadu by stál vlkouš Ríša s namočenou tlapou v modré barvě.. díky které by jí zhotovil pěkný obtisk pres zadek. XDDD Ale nebyl čas)
Reply
:icondrimmsydra:
DrimmsyDra Featured By Owner Sep 12, 2013
Jsem hodně zvědavá, co nakonec vymyslíš a už teď se těším. :) Navíc v lidské podobě jsem ho už nějaký čas neviděla, takže o to víc důvod se těšit. :D Jinak styl keltské tématiky schvaluju.

Woohooooo!  Tak to by mě asi hodně rozesmálo a úplně ji vidím. :D Nicméně mám v hlavě nápad, kde má přes své bílé břicho modře (ona by to spíš měla být taková ta azurová či tyrkysová modrá, jako bývá moře a tak, ale bohužel taková barva se mi u tý její kresby nedaří - dost Ti závidím, že kreslíš digitálně, tam si můžeš namýchat barvy přesně podle svého, což mě s pastelkami dost dobře nejde, tudíž ani ta zrzavá není dostatečně zrzavá) otisk lidské ruky. Měla by ji tam mít asi pořád, protože by to vyjadřovalo změny v jejím životě, za které může člověk, nicméně... kdo by se s tou pazourou furt kreslil. :D
Reply
:iconruchiel:
Ruchiel Featured By Owner Sep 12, 2013  Hobbyist General Artist
No měl jsem už pár pokusů, ale nebylo to ono. Uvidím co nakonec (jestli vůbec) něco vymyslím, i když asi by bylo ideálnější narazit na někoho kdo umí tyhle propletence bez toho aniž by něco obkreslil do poslední čárky. To by byla zatím asi ta nejideálnější cesta.

Jo o té ruce na břiše jsem četl (myslím že jsi to zmiňovala někomu u toho prvního obrázku :) ) a díky tomu mě to napadlo. XD I když pokud je i tahle číča dost malá,tak by to pravděpodobně měla i přes obě půlky haha. :giggle:
Reply
:icondrimmsydra:
DrimmsyDra Featured By Owner Sep 12, 2013
Tak uvidíš, na co nebo na koho nakonec přijdeš. :)

No, aby o ten zadek spíš nepřišla, protože velká je stejně jako Drimmsy. :D
Reply
:iconruchiel:
Ruchiel Featured By Owner Sep 13, 2013  Hobbyist General Artist
Jo jo uvidím. :)


XD muheh to snad ne. XD Myslím, že to by i Ríšu mrzelo.
Reply
:icondrimmsydra:
DrimmsyDra Featured By Owner Sep 13, 2013
Teda, že by byl Ríša až tak citlivý? :D
Reply
(1 Reply)
:iconpeachfuzz:
Peachfuzz Featured By Owner Sep 9, 2013
This is a really awesome artwork! I love the character's tribal markings. The white and blue look neat against the ginger color of her fur. You did a great job distinguishing all of the stripes and spots. I also like how the oranges and blues of the backdrop approximate but do not perfectly match the colors of the character, so she stands out nicely. The green grass and red/yellow accessories are a nice contrast, too. :) Keep up the great work.
Reply
:icondrimmsydra:
DrimmsyDra Featured By Owner Sep 9, 2013
Oh, thank you so much. :hug: Your nice words are honor for me.
Reply
Add a Comment:
 
×
Details

Submitted on
September 9, 2013
Image Size
3.3 MB
Resolution
1405×2000
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
404
Favourites
13 (who?)
Comments
11
Downloads
0

Camera Data

Model
CanoScan LiDE 700F
Date Taken
Sep 9, 2013, 7:13:42 PM
Software
Zoner Photo Studio 15
×